Yankee Candle – Wild Mint | Kolekcja Q1 2017 | Mięta zamknięta w wosku.

projekt denko
PROJEKT DENKO marzec 2017 | Same perełki?
3 kwietnia 2017
selfie project
Selfie Project | Dobry ukłon w stronę młodej cery? | Recenzja płynu micelarnego i plastrów na nos
10 kwietnia 2017

Yankee Candle – Wild Mint | Kolekcja Q1 2017 | Mięta zamknięta w wosku.

wild mint

Hej!

Nie ciężko było zauważyć brak mojej aktywności na blogu jak i w mediach społecznościowych. Przeziębienie i towarzyszące temu objawy nie sprzyjały pisaniu postów. Nie miałam nic przygotowanego na zapas. Muszę zaproponować coś z tych luźnych i przyjemnych… 😉

Yankee Candle w swojej nowej kolekcji Q1 2017 wypuściło trzy woski o łączących się ze sobą roślinnych zapachach. Na blogu mogliście już przeczytać o wosku Cherry Blossom, dziś zapraszam na kolejnego gagatka – Wild Mint.

Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o chłodnym i ostrym zapachu świeżej dzikiej mięty.

wild mint

Od pierwszego powąchania jestem zauroczona woskiem! Wild Mint to idealna świeża mięta zamknięta w jednej tarteletce. Zarówno na sucho jak i po rozpuszczeniu wosk pachnie dokładnie tak samo. Lubię woski, które nie zmieniają swoich właściwości aromatycznych.

W mgnieniu oka po pokoju roznosi się chłodna, orzeźwiająca mięta. Zapach jest bardzo realistyczny, dosłownie jak by w doniczce rosła świeża roślina. Nie jest to ciężki zapach, więc nie powoduje bólów głowy. Myślę, że fajnie sprawdzał by się w upalne dni.

Wosk Yankee Candle powinien przypaść do gustu wszystkim wielbicielom mięty.

wild mint

Wosk dostępny jest na Goodies.pl za 9 złotych.

Lubisz zapach mięty? Myślisz, że ten wosk mógłby przypaść Ci do gustu?

Pozdrawiam,
Marciik.

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)