WoodWick – Tropical Oasis

theBalm
theBalm Nude Dude Volume 2 | Recenzja i Swache ♥
21 stycznia 2017
żywienie szczurów
Zioła w diecie szczura | Czy faktycznie takie dobre? | Słów kilka o żywieniu szczura domowego
29 stycznia 2017

WoodWick – Tropical Oasis

woodwick

Cześć!

 

Jakiś czas temu w zakamarkach mojej woskowej kolekcji pojawiła się nowość, czyli marka WoodWick. Jest to wosk sojowy – lepszy dla zdrowia, nie tylko mojego ale także szczurów o bardzo delikatnym układzie oddechowym.

Pod lupę postanowiłam wziąć jeden z tych, które mam. Jeśli ciekawi Was moja ocena tego gagatka oraz jak WoodWick różni się od Yankee Candle – zapraszam do dalszej części wpisu.

Tropikalna oaza: Zapach tropikalnych owoców, orzeźwiającego kokosa, niekończącej się białej plaży oraz wspaniałej, turkusowej wody.

Woski marki WoodWick a Yankee Candle jedyne co łączy to taka sama cena. Pozostałe różnice są znaczne, między innymi opakowanie. Woski Woodwick zapakowane są w plastikowe pudełko w kształcie klepsydry i wosk jest w takim samym kształcie. Konsystencja wosku jest bardzo lepka, podobna do plasteliny. Przy łamaniu wosk WoodWick nie kruszy się i szybko rozpuszcza w kominku.

woodwick

Tak rozchwytywany, że do recenzji został tylko malutki kawałek 🙂

Zapach Tropical Oasis na sucho był bardzo świeży, powiedziałabym nawet, że podlatywał mi pod morskie klimaty. Po rozpuszczeniu się mój pokój wypełnił zapach tropikalnych owoców, zmieszany z delikatnym kokosem. Słodko-owocowy aromat ale przy tym bardzo świeży i nie drażniący nosa.

Nie wiem czy to po prostu taki zapach, czy te woski są tak słabiutko wyczuwalne. W większym pomieszczeniu nie był on wogóle wyczuwalny i szczerze, to nawet zapomniałam o podpalonych podgrzewaczach. W moim – nieco mniejszym metrarzu czuję delikatną woń unoszącą się w powietrzu.

Wosk dostepny jest na Goodies.pl w cenie 9 zł.

woodwick

Znasz asortyment WoodWick? Co myślisz o sojowych woskach zapachowych?

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)