WoodWick – Honeysuckle

wibo
WIBO GO NUDE Sex Appeal Edition | 3 Steps to Perfect Face Contour Palette | Recenzja
5 stycznia 2018
bania agafii peeling
BANIA AGAFII PEELING NAGIETKOWY DO CERY SUCHEJ I WRAŻLIWEJ | RECENZJA Z ANALIZĄ SKŁADU
2 lutego 2018

WoodWick – Honeysuckle

woodwick honeysuckle

Cześć!

WoodWick to marka produkująca między innymi woski sojowe, znacznie zdrowsze dla ludzkiego organizmu od innych wosków i świeczek. Charakteryzują się swoim kształtem i niekruszeniem się przy dzieleniu wosku.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku zakończyłam swoją przygodę ze szczurami, a co za tym idzie znacznie częściej w swoim pokoju unoszą się pachnidła. Wcześniej głównie ze względu na zwierzątka z delikatnym układem oddechowym starałam się nie palić świec tak często.

Odkopuję powoli wszystkie moje zbiory  i wrzucam do kominka nowości, ostatnio wybór trafił na WoodWick Honeysuckle. Zapraszam na moją opinię o tym zapachu.

woodwick honeysuckle

Kaskada delikatnie pomarańczowych i żółtych kwiatów wiciokrzewu zmieszana z subtelnymi akcentami jaśminu.

W opakowaniu wosk jest bardzo mocno wyczuwalnym połączeniem słodko-kwiatowym. Przypomina mi trochę zapach lata, przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, przypomina obraz nadchodzącej wiosny, kiedy powoli będą rozkwitać kwiaty. słodkość delikatnie wybija się na pierwszy plan – ale mimo to idealnie współgra z kwiatowym połączeniem.

Z kominka unosi się woń wybijających się na pierwszy plan kwiatów, z delikatnie słodkim tłem. Połączenie po prostu idealne. Lubię woski, które pozytywnie mnie zaskakują pod wpływem ciepła.

woodwick honeysuckle

Po rozpuszczeniu się wosku, zapach znacznie zmniejsza swoją intensywność. Delikatnie unosi się po pomieszczeniu, ale nie jest duszący i męczący.  Podobnie było z innym woskiem tej marki, którego recenzja pojawiła się na blogu.

Wosk marki WoodWick dostępny jest na Goodies.pl – kosztuje 9 złotych.

 

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)