Yankee Candle | WINDBLOWN | Latawce, dmuchawce, wiatr…

Selfie Project
Selfie Project | 3w1 Żel myjący peeling maseczka | Recenzja
21 maja 2017
Cutebox
Cutebox maj 2017 „Springtime” | Ostatni raz…
10 czerwca 2017

Yankee Candle | WINDBLOWN | Latawce, dmuchawce, wiatr…

windblown

Cześć!

Wysokie temperatury na zewnątrz i palące w twarz słońce, wielu osobom nie sprzyja już przy paleniu świec i wosków. Sama ostatnimi czasy nie zapalam knotów zbyt często, co widać po braku wpisów z serii Yankee Candle.

W mojej kolekcji świec została jedna, której z niewyjaśnionych względów szkoda mi było zacząć. Prędzej czy później musiałam to zrobić i jak można się domyślać… zrobiłam. Jeśli ciekawi Cię, czy powiew wiatru ze świecy tajemniczo zatytułowanej Windblown przypadł mi do gustu – zapraszam do dalszego przeczytania wpisu 🙂

 

Duży słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o świeżym zapachu pikantnych cytrusów połączonych z mieszanką bryzy morskiej i odrobiną lilii.

windblown

Windblown wąchany przed zapaleniem knota przypomina mi powiew chłodnego wiatru w upalny dzień. Kojarzy mi się z czymś świeżym, delikatnym i chłodnym.

Po nagrzaniu się świeca wydobywa całkowicie inny aromat niż przed zapaleniem knota. Cały pokój wypełnia się zapachem męskich perfum, lub jak kto woli męskiego żelu pod prysznic. W moim odczuciu Windblown jest bardzo zbliżona do Splash od Kringle Candle, no może jest trochę bardziej delikatny.

windblown

O dziwo, Splash też miał zapach cytrusów. W tym przypadku wydaje mi się, że lilia sprawia iż Windblown aż tak bardzo nie daje po nosie jak w przypadku poprzednika. Nie powoduje bolów głowy, dzięki czemu czasami świeca pali się u mnie cały dzień 🙂

Podsumowując, zapach Windblown od Yankee Candle jest kolejnym z rodzajów tych męskich, które osobiście bardzo lubię. W pokoju dodaje świeżości i otula męskością.

Męskie zapachy świec kocha się, lub nienawidzi dlatego myślę, że Windblown znajdzie swoich miłośników, ale też przeciwników.

windblown

Windblown dostępny jest tylko w wersji dużego słoja na Goodies.pl i kosztuje 109 złotych. Obecnie jest niedostępny, ale podając swój email otrzymacie informację, gdy świeca ponownie będzie w sprzedaży.

Z czym kojarzy się Tobie zapach wiatru? Uważasz, że producenci słusznie porównali wiatr do męskich perfum?

Pozdrawiam,
Marciik.

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)