MARCOWE SPOTKANIE BLOGEREK W AUGUSTOWIE ♥ RELACJA

Bielenda HYDRA CARE
BIELENDA HYDRA CARE KOKOS & ALOES OLEJEK DO MYCIA TWARZY | RECENZJA
13 marca 2018
upominki
MARCOWE SPOTKANIE BLOGEREK W AUGUSTOWIE ♥ UPOMINKI
22 marca 2018

MARCOWE SPOTKANIE BLOGEREK W AUGUSTOWIE ♥ RELACJA

spotkanie blogerek

Spotkanie blogerek to mój najlepszy sposób na odskocznie od rzeczywistości, zrelaksowanie się, zebranie pomysłów, zaczerpnięcie odrobiny motywacji do rozwijania siebie w świecie blogosfery. W ubiegły weekend, 10 marca miałam przyjemność po raz trzeci być jedną z dziewczyn zaproszonych na spotkanie blogerek!

Poprzednie spotkania w których brałam udział odbywały się w Białymstoku. Tym razem musiałam udać się w nieco inny kierunek, bo aż do Augustowa. Pierwszy raz byłam w tym mieście, ale niestety nie dałam rady nic zwiedzić. Spotkałyśmy się w pizzerii Toni Peperoni, która mieści się przy Rynku Zygmunta Augusta 10.

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

Organizatorki Kasia i Emilka wybrały bardzo ciekawe, klimatyczne miejsce naszego spotkania! Wchodząc do pizzerii można poczuć się jak w prawdziwych lochach zamku. Długie i kręte korytarze, ściany pokryte czerwoną cegłą, a naszą sale spotkań zdobił średniowieczny żelazny zegar, oraz gustowny kominek nadający klimatu temu miejscu.

Gdy wszystkie dziewczyny już przyszły na umówioną godzinę, po zapoznaniu się i w nieustających rozmowach od samego wejścia – pani kelnerka przyjęła nasze zamówienia. Każda zamówiła sobie wybrane jedzenie i coś do picia. Ciężko było się zdecydować, bo pozycji w karcie było sporo. W pizzerii zaskoczyły mnie porcje, bo były naprawdę duże a ceny przystępne. Ja zamówiłam sobie moje ulubione Spaghetti Carbonara. Było przepyszne!

spotkanie blogerek

Najedzone i  szczęśliwe przeszłyśmy do rozmów – życie, kosmetyki, blogowanie to główne tematy na takich spotkaniach. Dziewczyny zapewniły nam też atrakcje w postaci zabaw integracyjnych. Rozwiązywałyśmy kosmetyczną krzyżówkę, grałyśmy w kalambury przedstawiając polskie przysłowia, oraz pisałyśmy wiersz blogerek – i wspólnie stwierdziłyśmy, że nie nadaje się on do publikacji :D.

Odbyła się również między nami wymiana kosmetyczna. Pierwszy raz na spotkaniu uczestniczyłam w takiej wymianie i dowiedziałam się dlaczego potocznie nazywana jest „wymianką-wciskaną”. Sama wybrałam sobie dwa kosmetyki, a w rzeczywistości przywiozłam o wiele więcej 😀

spotkanie blogerek

Każde spotkanie blogerek niesie ze sobą jakiś pomocny cel. Tym razem wspierałyśmy Stowarzyszenie Razem Osiągniemy Cel, na rzecz którego zbierałyśmy plastikowe nakrętki oraz wsparłyśmy stowarzyszenie finansowo biorąc udział  w charytatywnej licytacji przedmiotów podarowanych przez sponsorów – Elfa Pharm, MSZ Zawada, Skip Shop, Oillan, Zielona Sowa, Madoniss, Silcare, Cztery Szpaki, Domowa Przystań, Econtour Brush Factory. Mi udało się wylicytować pędzle magnetyczne Econtour Brush Factory.

Zaczął się okres na rozliczenia podatkowe. Jeśli nie wiecie na co przeznaczyć 1% swojego podatku, warto pomóc któremuś z dzieci będącego pod opieką Stowarzyszenia. To bardzo miły gest, który dla potrzebujących wiele znaczy.

spotkanie blogerek

Kasia i Emilka stanęły na wysokości zadania jako organizatorki i nie pozwoliły nam wyjść z pustymi rękami. Śmiem nawet powiedzieć, że wypuściły nas z pełnymi torbami i kartonami kosmetycznych upominków. Pokażę Wam wszystkie w oddzielnym poście, bo jest tego naprawdę dużo 😉

Pomyślały też o blogujących mamach i ich pociechach, które również dostały upominki. Według mnie to bardzo miły gest.

spotkanie blogerek spotkanie blogerek

spotkanie blogerek spotkanie blogerek spotkanie blogerek

spotkanie blogerek spotkanie blogerek spotkanie blogerek spotkanie blogerek spotkanie blogerekspotkanie blogerek spotkanie blogerek spotkanie blogerek

Organizatorki – Kasia i Emilka

Zuzanna z Patrycją

Zuzanna z Iwoną

Na spotkaniu zabrakło Magdy, która z przyczyn niezależnych nie mogła do nas dotrzeć. Ja jednak miałam okazję poznać ją osobiście już na kolejny dzień po spotkaniu.

STRONA /  FACEBOOK

STRONA / INSTAGRAM / FACEBOOK

STRONAFACEBOOK

STRONA / INSTAGRAM / FACEBOOK

STRONA / INSTAGRAM / FACEBOOK

STRONA / INSTAGRAM / FACEBOOK

STRONA / INSTAGRAM / FACEBOOK

STRONA / INSTAGRAM / FACEBOOK

STRONA

Firma Mill Clean również przekazała plastikowe nakrętki dla Stowarzyszenia Razem Osiągniemy Cel 🙂

STRONA / INSTAGRAM / FACEBOOK

STRONA / INSTAGRAM / FACEBOOK

 

spotkanie blogerek

Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie. Było super i mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy a znajomość, która zaczęła się na spotkaniu zostanie z nami na długie lata 🙂

Pozdrawiam,
Marciik.

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)