Yankee Candle- Soft Blanket | Otul się miękkim kocykiem ♥

denko wrzesien pazdziernik
Projekt DENKO wrzesień-październik | DUŻO PEREŁEK
5 listopada 2017
spotkanie blogerek
Mikołajkowe Spotkanie Blogerek w Białymstoku | Relacja
6 grudnia 2017

Yankee Candle- Soft Blanket | Otul się miękkim kocykiem ♥

soft blanket

Cześć!

Jesień lubię za jedno – sezon na woski. U mnie rozpoczął się on na dobre już we wrześniu i od tamtej pory w pokoju roznoszą się przepiękne zapachy świec i wosków. Oznacza to też, że powrócą na bloga wpisy zapachowe co mnie niesamowicie cieszy, swoją drogą moja kolekcja powiększyła się o kilka tarteletek.

Jesień kojarzy mi się z wieczorami pod ciepłym kocykiem, z kubkiem gorącej herbaty przy dobrym filmie. Oczywiście w tle ulubiony roztopiony wosk i jego roznoszący się zapach po całym pomieszczeniu.

Ostatnie wieczory w kominku roztapiam wosk Yankee Candle Soft Blanket. Czy faktycznie jest on jak miękki kocyk? Z czym mi się kojarzy ten zapach? Zapraszam na wpis.

 

Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: cytrusy, wanilia oraz bursztyn.

Soft Blanket jest przyjemnym połączeniem słodkiej wanilii z cytrusową, kwaśną nutą. Woń unosząca się po pomieszczeniu, gdy tylko wosk się rozpuści jest otulająca i odświeżająca. Mimo mocno wybijającej się na pierwszy plan słodkiej wanilii zapach nie jest nachalny i przytłaczający.

Odnoszę wrażenie, że Soft Blanket naprawdę otula jak miękki kocyk. Połączenie zapachowe jak najbardziej odzwierciedla nazwę wosku, a etykieta jest dobrana idealnie.

Wosk dostępny jest na stronie Goodies.pl a jego cena to 9 złotych.

 

Z czym Tobie kojarzy się zapach miękkiego kocyka?

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)