Recenzja: Sylveco odżywcza pomadka z peelingiem.

Codzienny makijaż.
21 stycznia 2016
Styczniowy Shinybox – przegląd zawartości + moje odczucia
27 stycznia 2016

Recenzja: Sylveco odżywcza pomadka z peelingiem.

Zima jest wrogiem nie tylko dla skóry, ale także dla ust. Narażone na zimne powietrze są podatne na wysuszenie i pękanie, znam to uczucie, nie da się go lubić, dlatego nie zapominajmy o ich pielęgnacji, która jest ważna. Dziś o naturalnej pomadce z peelingiem.

Opis producenta:
Hypoalergiczna, odżywcza pomadka, zawierająca naturalne drobinki ścierające  w postaci brązowego cukru trzcinowego. Taki peeling delikatnie złuszcza i doskonale wygładza usta. W składzie pomadki znajduje się bogaty w przeciw-utleniacze i kwasy NNKT olej z wiesiołka o właściwościach silnie regenerujących. Pozostałe oleje, wosk pszczeli i masło roślinne pielęgnują delikatny naskórek ust, zapobiegają ich wysychaniu i pękaniu. Aktywny składnik – betulina – działa kojąco na wszelkie podrażnienia, łagodzi objawy opryszczki.

Sylveco

Przeznaczenie
Usta spękane, przesuszone i wrażliwe

Opakowanie i zapach
Barwa kolorystyczna utrzymana jest w bieli i żółci z narysowanym kwiatem wiesiołka. Zapach pomadki jest dość specyficzny, naturalny, dla mnie troszkę śmierdzący, ale spokojnie da się przyzwyczaić.

Sylveco

Skład
olej sojowy, wosk pszczeli, olej z wiesiołka, cukier trzcinowy, lanolina, masło kakaowe, masło karite, betulina, wosk carnauba, olejek z gorzkich migdałów.

Konsystencja i wydajność
Pomadka jest miękka, przez co łatwo się rozprowadza na usta, ma widoczne drobinki cukru trzcinowego, które peelingują. Moja misja, to skończyć ją do marca tego roku, z powodu końca daty ważności.

Sylveco

Działanie
Po nałożeniu na ustach widać drobinki cukru, to chyba dla lepszego działania,wiecie,  rozcierając pomadkę ustami, chcąc nie chcąc też peelinguje. Długo utrzymuje się na ustach. Ja odczuwam nie przyjemne uczucie podczas smarowania ust, ze względu na ten cukier, ale efekt końcowy jest super. Widocznie nawilżone usta i brak suchych skórek. Używam tej pomadki kilka razy dziennie.

Cena, dostępność
Dostępna stacjonarnie oraz przez internet.
Koszt ok 10zł za 4,6g

Podsumowując, pomadka idealna dla ust spękanych i wysuszonych, do tego całkowicie naturalny skład i widoczne efekty, już po pierwszym użyciu. Czego chcieć więcej ? 🙂

Miałyście do czynienia z tym produktem ? Lubicie produkty naturalne ?