Recenzja: Lovely, Color Wear Long Lasting Lipstick

Przegląd maseczek #2 | Bielenda |
11 marca 2016
Yankee Candle – Snowflake Cookie | Słodkości zamknięte w słoiku |
19 marca 2016

Recenzja: Lovely, Color Wear Long Lasting Lipstick

Od pewnego momentu zaczyna mi się faza na szminki, jakiś czas temu pokazywałam Wam moją skromną kolekcję. Kilka dni temu pokusiłam się o nowe szminkowe dziecko, co zresztą pokazywałam na Instagramie. Jak widzicie po tytule wybór padł na Color Wear Long Lasting Lipstick firmy Lovely.

Jesteście ciekawi co sądzę o tym produkcie ? Zapraszam dalej 😉

Opakowanie:
Pomadka jest w formie wysuwanej kredki za pomocą srebrnego pokrętełka na końcu opakowania. Zamknięcie to zwykła plastikowa, bezbarwna zatyczka. Patrząc na całe opakowanie nie wydaje się one super trwałe, napisy pewnie z czasem się będą ścierać.

Kolor i zapach:
Ja wybrałam odcień o numerze 6. Jest to kolor gdzieś pomiędzy  różem a czerwienią o matowym wykończeniu. Szukałam czegoś wyrazistego i ten odcień najbardziej przypadł mi do gustu. Pigmentacja pomadki jest  bardzo dobra, jak na mat jest też bardzo miękka i dobrze prowadzi się nią po ustach. Zapach jest bardzo przyjemny, znajomy, słodko-cytrusowy.

Trwałość: 
Produkt jest dość trwały, na moich ustach trzyma się mniej więcej 4 godzin bez poprawek a co najważniejsze równomiernie się zjada. Niestety, podkreśla suche skórki; należy najpierw nałożyć coś nawilżającego na usta.

Dostępność i cena:
Pomadka dostępna jest na pewno stacjonarnie w Rossmannie w szafie Lovely. Cena bez promocji to ok 10 zł za 1,2 g.

Króciutko podsumowując, szminkę zaliczam do produktów z serii tanich a dobrych. Za niewielkie pieniądze mamy produkt matowy, trwały i pachnący. Ja na pewno kupię inne kolory, przy okazji jakiejś promocji.

 

Znacie tą pomadkę ? Jaka jest Wasza opinia ?