HYBRYDY Z ALIEXPRESS: CZY WARTO? RECENZJA LAKIERÓW ROSALIND

maseczki
MASECZKI 7th HEAVEN | RECENZJA
25 marca 2018
kwas hialuronowy
NATURALISSA 5% KWAS HIALURONOWY | POMÓGŁ CZY ZASZKODZIŁ? | RECENZJA
15 kwietnia 2018

HYBRYDY Z ALIEXPRESS: CZY WARTO? RECENZJA LAKIERÓW ROSALIND

rosalind

Lakiery hybrydowe na dobre zagościły w kosmetyczce podejrzewam, że większości z nas. No bo, czy to nie wygodne cieszyć się pięknym manicure kilka tygodni bez odprysków lakieru? Niestety, cena tych produktów jest dość wysoka i w  zależności od producenta za 7 mililitrową buteleczkę lakieru trzeba zapłacić około 30 złotych.

Jakiś czas temu z dużej ilości poleceń zdecydowałam się zaryzykować i zamówić lakiery hybrydowe marki Rosalind na… Aliexpress. Co mnie skusiło do tego zakupu? Jak się sprawdzają i czy moja kolekcja się powiększy? Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź poniżej – przeczytaj wpis do końca :).

rosalind

Do kupienia lakierów hybrydowych na Aliexpress podkusiły mnie nie tylko dobre opinie, ale też cena. I to w dużym stopniu koszt zakupu zaważył na decyzji. Wyobraź sobie, że 7 mililitrowa buteleczka lakieru w przeliczeniu na złotówki kosztuje około od 3 od 5 złotych. Czy to nie kuszące? Jak by nie było 25 złotych w kieszeni.

Na pierwszy raz zdecydowałam się na zakup czterech lakierów marki Rosalind – trzech jednolitego koloru i jednego termalnego.

Wszystkie opisywane lakiery Rosalind zachowują się tak samo. W porównaniu do Cosmetics Zone (bo lakierów tej marki używam najczęściej) są one zdecydowanie gęstsze, przez co łatwo nad nim zapanować i nie zalać skórek. Lampa nie wpłynęła negatywnie na lakier – najczęściej używam lampy LED z Neonail 9W . Te lakiery które do tej pory używałam nie skurczyły się, nie pomarszczyły. Po 60 sekundach lakier dobrze się utwardził. Używałam ich razem z bazą i topem Semilac, co również nie spowodowało komplikacji.

Trwałość jak na tak tanie lakiery oceniam na bardzo dobrą. Wszystkie mani z ich użyciem nosiłam około dwa tygodnie i spokojnie mogłabym dłużej, ale zwyczajnie potrzebowałam zmiany koloru i przeszkadzał mi widoczny odrost.

ROSALIND 2512

Piękny kolor lekko przybrudzonej czerwieni.

rosalind

ROSALIND 2902

Na moje oko to kolor między cielistym a brudnym różem. Jeszcze nie stosowałam go samodzielnie, a sprawdzałam jako kolor bazowy pod pyłek syrenki.

rosalind

ROSALIND 2907

Delikatny, pastelowy niebieski. Idealnie skomponował się z pyłkiem syrenki.

rosalind

https://www.instagram.com/p/BgLwAA8BZ-J/?taken-by=marciikblog

ROSALIND T13

Lakier termiczny, który pod wpływem ciepła zmienia się w piękny fioletowy kolor, a na zimno jest ciemną, zgniłą zielenią. Kolor zmieniał się płynnie i szybko gdy zmiana temperatury była nagła.

rosalind

https://www.instagram.com/p/BflERqqHjDZ/?taken-by=marciikblog

Zamówiłam już kolejne lakiery, zdążyły do mnie dotrzeć i czekają na testowanie. Oprócz tradycyjnych kolorów skusiłam się też na bazę, top i lakier magnetyczny do tworzenia kociego oka. Nie mogę się doczekać efektów!

Zaryzykowałabyś używaniem lakierów hybrydowych Rosalind lub innej polecanej firmy z Chin? 

Pozdrawiam,
Marciik.

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)