Akcja „Piękna jesienią” | To już jest koniec. Czas na podsumowanie.

jesienny wieczór piękna jesienią
Akcja „Piękna Jesienią” | Czasoumilacze jesiennych wieczorów ♥
22 listopada 2016
shinybox listopad
Shinybox – Dobra Partia | Dla wszystkich ludzi dobrej roboty
28 listopada 2016

Akcja „Piękna jesienią” | To już jest koniec. Czas na podsumowanie.

podsumowanie akcji

Cześć!

Dziś przygotowałam krótki post o podsumowaniu całej akcji „Piękna jesienią”.

O akcji „Piękna jesienią” organizowanej przez Karolinę – autorki bloga Pasje Karoliny dowiedziałam się całkiem przypadkiem i bez wahania postanowiłam wziąć udział. Tym bardziej, że byłam świeżo po innym wyzwaniu o bardzo podobnej tematyce i mogę powiedzieć, że byłam „wkręcona”.

Całe wyzwanie polegało na opublikowaniu sześciu wpisów, każdy na inny urodowy temat – kategorie były z góry ustalone przez organizatorkę wyzwania, jednak ich interpretacja należała tylko i wyłącznie do uczestniczek akcji.

Biorąc udział w wyzwaniu po raz kolejny była to dla mnie lekcja systematyczności. Wpisy przeważnie dodawałam w soboty i nie pozwalałam sobie na dzień spóźnienia. Wyjątkiem był ostatni wpis akcji ze względu na problemy strony, przez co bardzo ciężko było mi z  tym, że nie opublikowałam wpisu w wyznaczonym terminie. Na szczęście ostatecznie wszystkie wpisy pojawiły się na blogu.

 

Uważam, że wzięcie udziału w tego typu blogowej akcji nie tylko uczy systematyczności, ale pozwala też na poznanie nowych, ciekawych blogów i treści. Czekam na kolejne tego typu wyzwania! 🙂

podsumowanie akcji

Brałaś udział w akcji „Piękna jesienią” ? Co sądzisz o takich blogowych akcjach ? 

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)