Żegnaj 2016 roku. Podsumujmy Cię. | Rok wzlotów i upadków.

paznokcie hybrydowe
Paznokciowe zdobienie | Zabłyśnij na Sylwestra!
28 grudnia 2016
kalendarz adwentowy douglas
Kalendarz adwentowy Douglas | Przyjemnie spędzone oczekiwania do świąt kosmetykomaniaczki! | Krótkie recenzje produktów
4 stycznia 2017

Żegnaj 2016 roku. Podsumujmy Cię. | Rok wzlotów i upadków.

podsumowanie 2016 roku

Nie mam w zwyczaju mówić o swoim życiu w internecie. To jednak miejsce, gdzie takie rzeczy mogą zostać źle odebrane. Mimo wszystko, koniec roku to dobry czas na podsumowanie, wspominanie, zapomnienie i postanowienie. Dobrze czasami zamknąć za sobą jedne drzwi i otworzyć drugie – na lepsze! I tak mnie właśnie naszło, na podsumowanie całego roku 2016.

Początek roku zaczął się okropnie, właściwie trwa to do dziś. No właśnie, trwa! Nie wiem czy powinnam o tym mówić w podsumowaniu, ale chcę dążyć do tego, żeby 2017 rok podarował tą lepszą kartę.

Nie mogę ominąć tych dobrych stron, jakie przyniósł ‚stary rok’. Praca, przedłużona umową; zdanie przeklętej matury; prowadzenie bloga do chwili obecnej na własnej domenie! To moje trzy największe osobiste osiągnięcia, z których jestem dumna.

Skupmy się jednak na blogu, niech całe podsumowanie roku skupi się właśnie w tym jednym miejscu. Nie rezygnuje, dalej będę go prowadzić i starać się rozwijać. Blog oprócz łączenia przyjemności z testowania i pożyteczności z pisania, dzielenia się spostrzeżeniami o kosmetykach miał na celu być dla mnie pewnego rodzaju terapią. Świat blogosfery to taka odskocznia, wstęp do świata pełnego fajnych ludzi i garści inspiracji.

Brałam udział w dwóch blogerskich akcjach Opróżniamy nasze kosmetyczki organizowanej przed redakcję Trusted Cosmetics, oraz Piękna jesienią której organizatorką była Karolina z bloga Pasje Karoliny.
Miałam przyjemność też testować dwa produkty, dzięki wybraniu mnie przez firmy. Skin79 podarowało mi do testowania zestaw pielęgnacyjny w trzech krokach, a Inveo zadbało o moje rzęsy podarowując serum i lotion do rzęs 🙂

W starym roku sama zorganizowałam rozdanie, które mimo niewielkiego zainteresowania zakończyło się pomyślnie. Zwyciężczyni otrzymała swoją paczuszkę i z tego co wiem była bardzo zadowolona 🙂 Teraz myślę nad kolejnym rozdaniem, tylko nie mam pomysłu na nagrodę.

Nie obyło się bez chwil zawahania i kilka razy robiłam przerwy od bloga. Nie mówiłam o tym ale w październiku obchodziłam urodziny jako „blogerka”, bo pierwsze urodziny strony będę świętować w Dzień Dziecka. Rok 2016 był dla mnie bardzo baaardzo słaby. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że pod względem mojej działalności w internecie nie jestem z siebie dumna. A to mi daje mocnego kopniaka do działania i poprawy na nowy rok 🙂

Jakie są moje plany na 2017 rok?

Przede wszystkim chcę nauczyć się dobrze rozplanowywać posty, które mają być opublikowane, tak żeby nie wyszło masło maślane, a wspólna całość. W dalszym ciągu chcę udoskonalać swoje umiejętności fotograficzne, pisarskie oraz  pobudzić kreatywność. Planuje również lepiej i intensywniej promować blog i wpisy.  Najbardziej mi zależy na rozwoju bloga, nie wyobrażam sobie, że w szybkim czasie zostanę nie wiadomo kim bo widzę, że potrzeba na to dużo pracy i czasu a przede wszystkim cierpliwości. Nie zamierzam się poddawać, chcę udowodnić sobie, że ciężko pracą można wiele osiągnąć. W Nowym roku chciałabym też wziąć udział w jakiejś blogerskiej imprezie, to moje małe marzenie ale nie wiem czy starczy mi odwagi 🙂

 

Chciałabym życzyć Wam, żebyście w Nowym Roku otoczyli się samymi dobrymi ludźmi na których możecie liczyć w każdej sytuacji. Przede wszystkim zapału, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu. Żebyście w 2017 roku zrobili dużo dobrych uczynków i wierzyli, że karma wróci. Żeby nie zabrakło motywacji do działania i do życia.

Tego życzę też samej sobie.

podsumowanie 2016 roku

 

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)