Paznokciowe inspiracje: Jesienne zdobienie z motywem łapacza snów.

spotkanie blogerek
Mikołajkowe Spotkanie Blogerek w Białymstoku | Relacja
6 grudnia 2017
jelly bear hair
Jelly Bear Hair | Misiowe żelki dobre dla włosów, czy naprawdę działają?
17 grudnia 2017

Paznokciowe inspiracje: Jesienne zdobienie z motywem łapacza snów.

paznokciowe inspiracje

Cześć!

Paznokciowe inspiracje są nową serią postów, w których będę opisywała moje aktualne zdobienia. Sama często inspiruje się różnymi zdjęciami z manicure i chciałabym też zainspirować kogoś z Was!

Nie mam fachu w ręku do wykonywania skomplikowanych zdobień, dlatego żadna z Was nie powinna mieć problemu z wykonywaniem moich propozycji na swoich paznokciach. Często wspomagam się różnymi gotowcami typu naklejki wodne i tym podobne. Z czasem, gdy dojdę do wprawy będę pokazywała też inne rodzaje zdobień.

W pierwszym wpisie z cyklu Paznokciowe inspiracje chciałabym podzielić się prostym zdobieniem z wykorzystaniem naklejki wodnej z motywem łapacza snów.

paznokciowe inspiracje

Pierwszym, najważniejszym krokiem przy malowaniu paznokci lakierami hybrydowymi jest oczywiście odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia. Akurat przy tym zdobieniu kilka dni wcześniej na paznokcie nałożyłam bazę, utwardzający Hardi oraz top. Często tak robię gdy nie mam czasu na zrobienie paznokci zaraz po ich zmyciu a nie chcę, żeby mi się połamały w natłoku codziennych obowiązków. Później spiłowuję warstwę topu, nakładam cienką warstwę bazy i nakładam wybrane lakiery.

paznokciowe inspiracje

Miałam w głowie plan na wykorzystanie wodnych naklejek, ale nie mogłam dobrać odpowiedniego połączenia kolorystycznego. Po długim zastanowieniu wybór padł na lakier Cosmetics Zone 139 Purple Rain, którym pomalowałam wszystkie paznokcie, z wyjątkiem palca serdecznego. Na tym paznokciu pojawił się lakier Cosmetics Zone 003 Intense White, a na nim naklejka wodna z motywem łapacza snów na kolorowym tle typu watercolor.

Jesień już dawno za nami, ale zdobienie powstało jeszcze przed nadejściem zimy. Dla przeciwników tej mroźnej aury nic nie stoi na przeszkodzie, żeby chociaż na paznokciach mieć chociażby jesień. Kolor purpurowy moim zdaniem dobrze wpisuje się w tą porę roku. Łapacz snów jest tylko niewielkim dodatkiem, wybijającym się na pierwszy plan i dodającym całości dłoni ciekawości. Śledząc mnie na Instagramie często można zauważyć, że malując paznokcie chociaż jeden musi być innego koloru.

Co sądzisz o nowej serii wpisów na blogu? Jak podoba Ci się moja propozycja zdobienia?

Pozdrawiam,
Marciik.

 

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)