Mikołajkowe Spotkanie Blogerek w Białymstoku | Relacja

soft blanket
Yankee Candle- Soft Blanket | Otul się miękkim kocykiem ♥
14 listopada 2017
paznokciowe inspiracje
Paznokciowe inspiracje: Jesienne zdobienie z motywem łapacza snów.
10 grudnia 2017

Mikołajkowe Spotkanie Blogerek w Białymstoku | Relacja

spotkanie blogerek

Cześć!

Spotkanie blogerek to ostatnimi czasy jedno z moich ulubionych wydarzeń w jakich mam okazję i możliwość uczestniczyć. Na pierwszym takim przedsięwzięciu byłam w lutym na Pierwszym Zimowym Spotkaniu Blogerek w Białymstoku a w ubiegły weekend znów miałam okazję, żeby odwiedzić to miasto przy okazji udziału w Mikołajkowym Spotkaniu Blogerek.

2 grudnia miałam przyjemność uczestniczyć w Mikołajkowym Spotkaniu Blogerek organizowanym przed Michalinę i Asię. Dziewczyny miałam okazję poznać już wcześniej, tak samo jak kilka innych  dziewczyn, które jak się okazało również dostały zaproszenie na spotkanie. Fajnie było ponownie spotkać się i porozmawiać z dziewczynami, z którymi jednak na codzień tak dobrego kontaktu nie ma.

spotkanie blogerek

Spotkałyśmy się w restauracji Głodny Wilk przy ulicy Sienkiewicza 58, niedaleko Galerii Jurowiecka. Każda z uczestniczek zamówiła sobie coś do picia i jedzenia, a w między czasie rozmawiałyśmy na przeróżne tematy zarówno blogowe jak i życiowe.

spotkanie blogerek spotkanie blogerek

Odwiedził nas gość specjalny, a była to Agnieszka – autorka bloga wwwlosy.pl razem z Mateuszem. Aga opowiedziała nam trochę o pielęgnacji włosów, a później rozmowy schodziły na inne tematy. Dowiedziałam się kilku ciekawych nie tylko w kwestii włosowej, ale też blogowej.

spotkanie blogerek

Spotkanie blogerek nie odbyłoby się bez szczytnego celu. Postanowiłyśmy być takimi trochę mikołajami i podarować dzieciakom z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. dr Ireny Białówny w Białymstoku kredki, bloki rysunkowe, kolorowanki i mnóstwo innych rzeczy.

spotkanie blogerek

Spotkanie uważam za udane, poznałam osoby z taką samą pasją i dostałam kopa motywacji do działania. Myślę, że dla takich chwil warto robić to co robię. Czas spotkania leciał jak szalony, a nas na tyle pochłonęły rozmowy, że nie było czasu na robienie zdjęć. Zdecydowanie każda z nas wolała słuchać niż zajmować się aparatem.

W spotkaniu uczestniczyły:

Kasia – poprostukasia.pl
Monika –blonde-bangs.blogspot.com
Agnieszka – ladyaggu.blogspot.com
Magda – swiat-blanki.blogspot.com
Bożena – mama-trojki.pl
Natalia – elfnaczi.pl
Sylwia – makijazowyswiatsylvii.blogspot.com
Michalina – brylantina.blogspot.com
Asia – nienaltowskablog.pl

Dziękuję firmie LiqPharm oraz Agnieszce za podarowanie upominków.

spotkanie blogerek

Większość zdjęć wykonała Asia, dziękuję za możliwość wykorzystania ich do wpisu ♥

 

Pozdrawiam,
Marciik.

 

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)