Kringle Candle – Watercolors

shinybox wrzesień
Shinybox Your Beauty Body Choice | Wrzesień
6 października 2016
makijaż
Akcja ‚Piękna jesienią’ | Mój jesienny makijaż
14 października 2016

Kringle Candle – Watercolors

kringle candle watercolors

Cześć!

 W dzieciństwie z tego co pamiętam kolorowanie szło mi słabo i nie lubiłam tego robić. Moje kolorowe obrazki wyglądały okropnie, nie dostałam talentu do ładnego rysowania. Obecnie gdy zrobiła się moda na kolorowanie dla dorosłych znowu wróciłam do używania kredek, chociaż teraz już znacznie rzadziej po tą formę relaksu sięgam.

Zastanawialiście się kiedyś jakiego na prawdę zapachu są akwarele ? Jest to zapach bardziej świeży, czy może jednak mocny i intensywny albo typowo pachnie farbą ? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszam na wpis o zapachu Watercolors z Kringle Candle.

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o bogatym połączeniu kwiatowych nut ze słodkimi, owocowymi akcentami, zrównoważonych zapachem drzewa sandałowego i piżma.

Pierwsze  na co zwróciłam uwagę to etykieta na pudełeczku, w którym zamknięty jest wosk. Idealnie obrazuje ona  nazwę  Watercolors, no i to połączenie kolorystyczne od razu mi się spodobało. Czy równie pięknie pachnie jak wygląda ?

Woski Kringle są od razu podzielone na 5 części, do kominka wrzuciłam jedną część i właściwie zapomniałam, że rozpaliłam wosk. Zapach był bardzo delikatny, ledwie wyczuwalny ale faktycznie dodawał w pokoju świeżości. Na drugi dzień, żeby podbić trochę zapach dodałam kolejną część wosku z pudełeczka ale ‚moc’ zapachu  w ogóle się nie zwiększyła.

kringle candle watercolors

Ostatecznie już do czystego kominka wrzuciłam jedną, większą cześć wosku. Zapach jaki rozniósł się po pokoju był świeży, przyjemny, nie duszący. Wyczuwałam delikatne  kwiatowe aromaty, przełamane delikatną owocową słodyczą.

W opisie jest podane piżmo i drzewo sandałowe, ale właściwie nie wiem jak oba pachną, jest ktoś na sali, kto mi to piżmo i drzewo sandałowe opisze ? 😀

Podsumowując, zapach Watercolors należy do najdelikatniejszych wosków jakie miałam okazję do tej pory rozpalać w swoim  kominku. Nie porównuję ich do wosków Yankee Candle, bo różnice między nimi są spore. Mimo wszystko Watercolors bardzo mi się spodobał, zaplusował tym, że dodaje świeżości w pokoju, jest bardzo subtelny, delikatny i co najważniejsze dla mnie – nie powoduje bólu głowy. Miłośnikom delikatnych zapachów polecam wypróbować 🙂

kringle candle watercolors

Jesteś fanem delikatnych, czy bardziej wyczuwalnych zapachów ?

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)