Akcja „Piękna Jesienią” | Czasoumilacze jesiennych wieczorów ♥

ulubieńcy października
Ulubieńcy Października ♥
17 listopada 2016
podsumowanie akcji
Akcja „Piękna jesienią” | To już jest koniec. Czas na podsumowanie.
26 listopada 2016

Akcja „Piękna Jesienią” | Czasoumilacze jesiennych wieczorów ♥

jesienny wieczór piękna jesienią

Cześć!

Jesień z jednej strony ma swoje uroki, ale głównie kojarzy się z wczesnymi wieczorami, ponurą pogodą, zimnem, wiatrem. Osobiście nie lubię okresu jesienno-zimowego. Przetrwać to trzeba, a nic tak nie pomaga przetrwać jesieni jak … czasoumilacze.

W ramach ostatniego już wpisu akcji „Piękna jesienią” pokażę Wam, co jest moim czasoumilaczem jesiennych, zimnych wieczorów. Zapraszam na wpis.

Dla mile spędzonego wieczoru dobrze wprowadzić w pokoju dobry nastrój. W tym bardzo pomagają mi świece i woski zapachowe. Nie dość, że pięknie pachną to dodatkowo ładnie wyglądają. Moimi faworytami są zapachy świeże, męskie, owocowe i kwiatowe. Ważne jest, żeby zapach nie powodował u mnie bólu głowy. Na blogu piszę również o woskach, fakt ostatnio trochę odpuściłam w tym temacie, ale obiecuję poprawę! Jeśli jesteście ciekawi zapachów, które już opisywałam wystarczy przejść do zakładki „Zapachy” – tam znajdziecie wszystko co do tej pory przetestował mój zmysł węchu 🙂

jesienny wieczór piękna jesienią

Nie ma lepszego czasoumilacza niż kawa, no ewentualnie herbata! Ja uwielbiam z kubkiem ciepłego napoju czytać blogi, oglądać You Tube lub po prostu pisać nowy post. Oczywiście otulona kocykiem lub przyodziana w kombinezon dzięki któremu zamieniam się w prawdziwego Pikaczu. A w ciężkie poranki nic tak nie postawi na nogi jak ciepła, świeżo mielona kawa.

jesienny wieczór piękna jesienią

Jesienny wieczór to dobry moment na… czas dla siebie. Gdy robię sobie taki dzień SPA najczęściej trochę dłużej leżę w wannie, nakładam pełen zestaw maseczek zaczynając od peelingu a kończąc na nawilżeniu. Jeśli niesprzyjająca pogoda na zewnątrz zatrzymuje Was w domu to nie ma lepszej rzeczy niż wykorzystanie tego czasu na pielęgnację! 🙂

jesienny wieczór piękna jesienią

 

A co jest Tobie umila jesienny wieczór ?

 

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)