Hot Eyes Steam | Ciepły relaks dla oczu | Recenzja

projekt denko czerwiec
PROJEKT DENKO czerwiec 2017
9 lipca 2017
polska papka
Polska Papka | Skuteczna walka z pojedynczymi niedoskonałościami twarzy? | Recenzja
7 sierpnia 2017

Hot Eyes Steam | Ciepły relaks dla oczu | Recenzja

Hot Eyes Steam

Cześć!

Po ciężkim tygodniu  pracy jedyne o czym marze to odpoczynek. Kojarzy mi się on z zapaleniem ulubionej świecy, nałożeniem maseczki w zależności od aktualnych potrzeb mojej skóry, słuchaniem ulubionej muzyki i wygodnym leżeniem na kanapie. Pracuje w biurze, co równa się z ośmiogodzinnym a nawet i dłuższym wpatrywaniu się w komputer, później korzystam z komputera również w domu. Moje oczy są narażone na ogromny wysiłek i zmęczenie.

Jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy, że oczy również zasługują na odpoczynek i relaks. Wszystko się zmieniło, gdy na portalu Ambasadorka Kosmetyczna dostałam się do testów maski Hot Eyes Steam, której zadaniem jest za pomocą ciepła wyeliminować zmęczenie i wygładzić skórę wokół oczu. Jeśli ciekawi Cię jak działa, jak się sprawdziła i czy moje oczy dostały dawki odprężenia – zapraszam na recenzje.

 

Hot Eyes Steam to materiałowa maseczka z wszytymi do środka elementami, które w reakcji z tlenem zaczynają emitować ciepło. Zaczepia się ją za uszy i nakłada na zamknięte oczy na 10 min. W tym czasie maska nagrzewa się nawet do 40 stopni.

maska na oczy hot eyes steam

Po mile spędzonych 10 minutach i zdjęciu maski czuć ze skóra pod oczami jest napięta, sińce są widocznie rozjaśnione a opuchnięcia całkowicie zniwelowane. Jeszcze przez kilka minut po zdjęciu maski czuć na oczach ciepło.

Hot Eyes Steam to świetny sposób na relaks. Rozgrzewająca maseczka a do tego w tle muzyka relaksacyjna sprawia, że można odpłynąć do krainy snów i mocno się odprężyć. Trzeba tylko uważać, żeby w tym stanie nie pozostać na długie godziny – maskę należy trzymać maksymalnie 15 minut. Mimo zwiększonej wrażliwości oczu w ostatnim czasie, po użyciu maski nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów. Niestety, są one jednorazowego użytku.

Hot Eyes Steam

Jaki jest Twój sposób na relaks? 🙂

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)