Cutebox maj 2017 „Springtime” | Ostatni raz…

windblown
Yankee Candle | WINDBLOWN | Latawce, dmuchawce, wiatr…
5 czerwca 2017
projekt denko
Projekt DENKO maj | Skromnie nie znaczy źle | WYNIKI ROZDANIA
20 czerwca 2017

Cutebox maj 2017 „Springtime” | Ostatni raz…

Cutebox

Cześć!

Tym razem bez wstępu i zbędnego przedłużania zapraszam na wpis z zawartością, niestety ostatniego już pudełka Cutebox.

Polny warkocz, Mazidło pszeniczne krem do cery suchej  i dojrzałej / ok. 34 zł

Cutebox

Tą marką reklamował się Cutebox na tą edycję, więc wiedziałam, że jakiś kosmetyk będzie w pudełku. Tym razem przy składaniu zamówienia było trzeba zaznaczyć rodzaj cery jaką posiada kupujący pudełko, ja zaznaczyłam cerę suchą i krem przeznaczony do takiej cery dostałam. O marce polny warkocz słyszałam wiele dobrych opinii, więc jestem bardzo ciekawa jak mazidło się sprawdzi.

Czystystolik.pl, Podręczny śmietniczek/ ok. 22 zł

Cutebox

Głównym przeznaczeniem czystego stolika jest funkcja śmietnika, pojemnika na worki po herbacie, gumy do żucia etc. Ja osobiście nie wyobrażam sobie trzymać pod ręką takowych odpadków, dlatego pojemnik wykorzystam do przechowywania biżuterii.

Amely Lashes System, Regene Lash z witaminami A,E i F / ok. 10 zł

Cutebox

Olejek do rzęs, którego zadaniem jest przyśpieszenie wzrostu rzęs, odżywienie ich i regeneracja. Dziwi mnie to, że produkt nie jest wyposażony w pędzelek a w pipetkę. Jestem bardzo ciekawa efektów.

Quin, Jedwab do włosów / ok. 12 zł

Cutebox

Uwielbiam psikadła  do włosów, obecnie mam ich nawet nadmiar. Jedwab ma za zadanie nawilżyć włosy, wygładzić je i nadać połysk.

Deborah McKinlay, Cała nadzieja w Paryżu / ok. 29,90 zł

Cutebox

Napisany do amerykańskiego pisarza list, w którym Eve zachwyca się wyjątkowo plastycznie oddaną przez niego sceną kulinarną, staje się początkiem znajomości, która powoli przemieni życie ich obojga. 

Eve jest po czterdziestce, jej mąż mieszka z drugą żoną, córka wyprowadziła się do Londynu. Z kolei Jackson, który wydał już kilka powieści i ma grono swoich wiernych czytelników, czuje, że w jego własnym życiu wciąż wieje pustką. Oboje mają to samo hobby: gotowanie. Pasja do odkrywania smaków i aromatów ich zbliża, ale życie otwiera przed nimi więcej niespodzianek.

Pełne realizmu i ciepła postacie, narracja wolna od płaskiego sentymentalizmu, życie płynące w rytmie słodko-gorzkich rocznic i rodzinnych wydarzeń – książka, którą smakuje się z przyjemnością, bez fastfoodowego pośpiechu, z uśmiechem, refleksją, nutą optymizmu i palącym zaciekawieniem.

Cutebox

Zawartość pudełka nawet mi się podoba. Na pewno użyje wszystkich kosmetyków a nawet mam plan na oddzielne recenzje produktów – szczególnie mazidła od Polny warkocz.

Nie przez przypadek zawartość majowego pudełka pokazuje dopiero w czerwcu. Przy tej edycji wynikły nie małe komplikacje i ekipa Cutebox’a kazała bardzo długo czekać na dostarczenie pudełek swoim klientkom. Niestety, firma  oficjalnie zakończyła swoją działalność a majowa edycja jest tą ostatnią. Wielka szkoda!

Co sądzisz o majowej edycji pudełka? Któryś z kosmetyków szczególnie zwrócił Twoją uwagę?

 

Rozdanie ostatecznie trwa do poniedziałku 12 czerwca 2017. Czasu nie wiele, więc jeśli chcesz spróbować swojego szczęścia i powalczyć o paletkę MakeUp Revolution, rękawicę GLOV oraz kilka innych perełek zachęcam do wzięcia udziału.
Wszystkie szczegóły oraz regulamin znajdziesz klikając w poniższy obrazek.

rozdanie

 

 

marciik.
marciik.
Jestem Marta, mam 22 lata. Testowanie kosmetyków sprawia mi przyjemność, a blog jest miejscem w którym mogę dzielić się wynikami tych testów. Jestem również miłośniczką świec i szczurów. O tym też możecie poczytać, o świecach więcej, szczurki będą pojawiać się bardzo rzadko. Rozgość się :)