Brak pomysłu na oryginalny prezent ? Podaruj gazetę. | Gazetomania.pl |

Shinybox kwiecień : Spring xoxo!
26 kwietnia 2016
Rossmann’owe łupy, czyli co udało mi się kupić za -49% | twarz, oczy, usta i paznokcie|
10 maja 2016

Brak pomysłu na oryginalny prezent ? Podaruj gazetę. | Gazetomania.pl |

Zbliżają się imieniny, urodziny, rocznica ślubu, a może Dzień Matki ? Chciałoby się kupić coś niezwykłego, a perfumy i kolejna biżuteria wydają Ci się już oklepane ?  W takim razie proponuję zrobić małą wkrętkę a potem widzieć zadowolenie obdarowanej osoby .

Ja zdecydowałam się na taki krok, trochę wcześniej niż 26 maja, bo prezent zrobiłam właśnie z okazji Dnia Matki,  ale zadowolenie mimo wszystko pojawiło się na twarzy, ba! pojawiły się nawet łzy wzruszenia.

Gdy napisała do mnie pani Ania i zaproponowała współpracę właściwie od razu się zgodziłam i postanowiłam, że podaruję mamie spersonalizowaną gazetę i spróbuje wkręcić, że kupiłam tą właśnie gazetę w sklepie :). Od razu zdradzę, że się udało 🙂

Gazetomania.pl daje nam możliwość stworzenia upominku w postaci gazety, która zrobiona jest w całości przez nas, sami decydujemy co ma się znaleźć na pierwszej – najważniejszej stronie; od tytułu, przez datę ‚wydania’, po tekst jaki ma znaleźć się w artykule.

Proces tworzenia jest bardzo prosty i intuicyjny, ja mimo, że dostałam bardzo dokładną instrukcję obsługi właściwie prawie wcale z niej nie korzystałam. Bardzo miła pani Ania dała znać, że coś było nie tak ze zdjęciem ale wszystko zostało naprawione i tego samego dnia gazeta została do mnie wysłana, a następnego była już u mnie w domu -także po prostu wysyłka ekspresowa. Mimo, że przesyłka była zapakowana tylko w kartonowe pudełko dotarła bez żadnych uszkodzeń.

Koszt takiej gazety to 60-175 zł w zależności od oprawy i ilości dodatkowych gazet do poczytania.

Mój zestaw składał się z gazety w oprawie – wybrałam złotą ramę i jeden egzemplarz gazety do poczytania; cała wypełniona krótkimi artykułami.

Co sądzicie o takiej formie prezentu ? Korzystaliście z usług Gazetomania.pl ?
Dajcie znać!

jestem też na Snapchacie: